0547-949-778
swordswitch@gmail.com
ירושלים ותל אביב

תגובות

לכל המעוניין 
עברתי סדרה של שישה טיפולי מסאג' אצל אולג, במהלכם אולג גילה המון מקצועיות,סבלנות,אכפתיות.הוא רואה את התמונה הכוללת של הגוף ובונה תוכנית עבודה שבה לכל טיפול יש משמעות וחלק אינטגרלי בשלם.
ממליץ בחום!
ישי
 
***
 
שלום,
את אולג אני מכירה כבר כמה שנים.
הוא תמיד מוכן ומזומן לעזור בכל מצב.
זה נעשה באדיבות, הרבה חיוך ומעל הכל במקצועיות הראוייה לשבח.
מקווה שגם אתם תהנו ממנו כפי שאני נהנית.
אנט
 
***
 
אני בן 25, וניתן לומר בוודאות כי במהלך רוב החיים שלי היו לי בעיות גב. אמנם היה נדמה כי הגוף צעיר וכל מה שצריך זה לעשות התעמלות והבעיות יעברו. אך התברר שהגוף, ובפרט הגב הם מנגנונים עדינים ביותר ודורשים, לפחות במקרה שלי, תשומת לב מיוחדת. אני שמחה שהתמזל מזלי לפגוש את דוקטור גרובמן לפני 10 שנים, והוא עזר לי להבין כי את הטיפול בעמוד השדרה ובשרירים אסור לדחות לאחר כך. שילוב התרגילים והעיסוי של דוקטור גרובמן הם חלק בלתי נפרד מחיי וחיי עמוד השדרה הבריא שלי. אפילו כיום, אף על פי שאני מתגורר בגרמניה, בכל זאת אני מגיע כל כמה חודשים לירושלים, כי אני יודע שיש לי אך ורק חבר ודוקטור אחד. תודה רבה לך, על זה שאתה קיים ואף פעם לא עוזב אנשים בצרה, גם עצלנים כמוני!
 
***
שמי אלכסנדר גורפינקל בן 57. טל 0507403569.
שמעתי על ד"ר אולג גרובמן ושיטתו לראשונה לפני 4 שנים.
לחבר טוב שלי הייתה בעיה עם הגב – כנראה מימי ילדות.
עם השנים היא החמירה ולשנות הארבעים שלו הוא לא היה מסוגל ליישר את הגב.
לאחר שנים של סבל הוא הגיע לד"ר גרובמן והוא הצליח להחזיר לא את הבריאות.
כל זה הוא סיפר לי אז והוסיף שיש לד"ר גרובמן גם חוג להתאמנות סינית שמיועד לאנשים ללא בעיות מיוחדות שרוצים לשמור ולשפר את הבריאות שלהם – בגוף ונפש.
התעניינתי אבל לא עד כדי כך כדי לעשות משהו בעניין.
לפני חצי שנה חפשתי רופא לאשתי עבור בעיות גב שלה ונזכרתי בד"ר גרובמן.
הגענו אליו והוא התחיל לטפל באשתי. ההתדרדרות במצבה נעצרה ואנחנו מצפים לשינוי לטובה שיבוא בקרוב בעז"ה.
ואני הפעם לא פספסתי את ההזדמנות ונרשמתי לחוג "ציגון" – כך זה נקרא.
אחרי חצי שנה אני יכול להעיד על שינויים רבים לטובה וביניהם – מבנה הגוף שלי נעשה הרבה יותר יציב, ישר ומאוזן, גדלו כוח הגוף ועמידה בלחצים, ירד והתאזן לחץ דם. ובכלל התחלתי לקבל תענוג מעצם העובדה שאני חי ומפעיל את הגוף.
ממליץ לכל מי שרוצה לשמור ולשפר את הבריאות ואיכות החיים שלו.
 
***
 
ב"ה
 
לפני כשנה וחצי נפגעתי בתאונת דרכים. פגיעה מאחורה, קיבלתי מכה "שליפת שוט" בצוואר. היו כאבי ראש, גב, רגליים. חשבתי שאחרי זמן-מה הכל יעבור. כשהכאבים לא הרפו ממני לאחר כמה חודשים, התחלתי לעשות כל מיני תרגילים בשיטות כמו של נורבקוב. הגעתי למצב שכבר לא יכולתי לעמוד, לשבת הרבה זמן וגם לא לשכב ולישון. קיבלתי מרשמים מרופא אורתופד רק למשככי כאב מאוד חזקים.
ואז בעלי המליץ לי מאוד ללכת לדר' אולג, שלפני כן טיפל בו ובהצלחה. הגעתי אל אולג בחודש מרץ 2013 (אחרי פורים, שבזמן הסעודה יכולתי רק לשכב ליד השולחן).
הוא עשה דיאגנוסטיקה, בדק בצילומי רנטגן שמותר לעשות לי טיפולים, והתחיל להחזיר אותי לחיים ממש, כי הייתי מאוד מיואשת ממצב שלי. הוא עשה טיפולי אוסתאופתיה, הכוללים מאסג' לשחרור שרירים תפוסים,  המתיחות בין הפרקים הפגועים באזור צוואר, גב עליון ותחתון, החזרת החוליות למקומם שמהם יצאו קצת וכאבו המון. בקיצור - היה מפרק כל הגוף ל"פרקים" ומרכיב ומשקם אותו עד למצב הרפיה.
בהתחלה עשה  טיפולים פעמיים בשבוע, אחרי חודשיים - הורדנו את הקצב לפעם בשבוע, לפני חגים (ספטמבר) כבר היה צורך רק פעם בשבועיים. ועכשיו עברתי את החגים עם ריקודים ובישולים של הרבה זמן עמידה על הרגליים בהצלחה ובלי כאבים.
אולג לימד אותי איך אוכל לבד ונכון לשחרר את שרירים כשהם תפוסים, לעשות את התרגילים המועילים במצב שלי.
במהלך הטיפולים הוא גילה בעיות שנחבאו מאחורי הכאבים החזקים, ולאט-לאט שחרר אותם.
אני מודה על טיפולים לדר' אולג מכל הלב. הוא בעל ידע וניסיון רב בתחום של רפואה קונבנציונאלית ורפואה משלימה, תרפיה מנואלית, אוסטאופתיה, אדם שכל הזמן מחפש דרכי טיפול כדי לעזור לחולה ,מתייחס באהבה לאנשים הבאים להתרפא אצלו, ומחנך את הפציינט להיות עצמאי ולא תלוי תמיד בכדורי הרגעה או בטיפול רפואי ולחיות בשמחה בכוחות עצמו ולשמור על יכולות פיזיות של הגוף.
 
תודה רבה
גניה 
 
***